Spetsialistid
 • Jelena Habrenkova

  Psühholoog/Psühhoterapeut
 • Žanna Bober
  Psühholoog/Psühhoterapeut
 • Viktor Korobka
  Psühholoog/Psühhoterapeut
 • Olga Vassilevitš
  Psühholoog/Logopeed
 • Elena pogorelskaja
  Psühholoog
 • Yulia Fedorova
  Kogemusnõustaja
 • Artjom Uvarov
  Kogemusnõustaja
 • Tatjana Sonina
  Kunstnik, kujunduskunstnik, kunstiõpetuse ja kunstiajaloo õpetaja

Jelena Habrenkova. Magistrikraad psühholoogias, psühhoterapeut

Psühholoogiline nõustamine, psühhoteraapia, gruppinõustamine, psühholoogiline nõustamine peredele, töö sõltuvusprobleemidega inimestega, töö lastega, noortega, eakate inimestega

Žanna Bober. Magistrikraad psühholoogias, psühhoterapeut.

Individuaalne psühholoogiline nõustamine, psühhoteraapia (kognitiiv-käitumuslik psühhoteraapia), gruppinõustamine, psühholoogiline nõustamine peredele ja paaridele, töö noortega ja nende vanematega.
Seminaride, konverentside, õpingute, kunstiteraapiagruppide ja enesearengugruppide läbiviimine.

Viktor Korobka, Magistrikraad psühholoogias, psühholoog.

Psühholoogiline nõustamine, gruppiteraapia, nõustamine peredele, töö sõltuvusprobleemidega inimestega, noortega ja täiskasvanutega.

Olga Vassilevitš. Magistrikraad psühholoogias, logopeed.

Individuaalne psühholoogiline nõustamine, laste ja noorte nõustamine, nõustamine peredele, gruppinõustamine, treeningule läbiviimine, sotsiaalses riski grupis olevate inimeste nõustamine.

Logopeedia valdkonnas:
nõustamine, korrektsioon, häälduse automatsiseerimine, häälte diferentseerumine, kooliks ettevalmistuse hinnang, arengtegevused.

Elena Pogorelskaja. Psühholoog.

individuaalne ja grupi põhine psühholoogiline nõustamine, treeningute läbiviimine, sotsiaalses riski grupis olevate inimeste nõustamine.

Yulia Fedorova. Kogemusnõustaja.

Individuaalne ja gruppi põhine nõustamine, töö sõltuvusprobleemidega inimestega ja nende lähedastega, töö perekonnasisemise vägivalla probleemiga.

Artjom Uvarov. Kogemusnõustaja

Individuaalne ja gruppi põhine nõustamine sõltuvusprobleemidega inimestele ja nende lähedastele, motivatsioon paranemiseks, informatsioon rehabilitatsioonikeskustes ja linnas ravi võimaluste kohta, toetus rehabilitatsiooni käigus, individuaalne lähenemine, kõikide pereliikmete tähtsus ja töö nendega, anonüümsus.

Tatjana Sonina. Kunstnik, kujunduskunstnik, kunstiõpetuse ja kuntsiajaloo õpetaja.

Interjööride, kunstilise ja arhitektuursete vormide loomine, kujundusprojektide loomine, kujunduslik nõustamine, seinograafia, teatri etenduste, ürituste, raamatute ja ilustratsioonide kujundus.
Seminaaride, õpingute, art-teraapia rühmade ja arengurühmade läbiviimine.
Made on
Tilda